Kat – reedycje na winylu

Firma Metal Mind Productions przygotowuje kolejne reedycje płyt legendarnej grupy KAT. W sprzedaży ukażą się wersje CD i LP. Materiał został ponownie zremasterowany i będzie wydany wiernie oryginałowi w kwestii opakowania. Jak zapewnia wydawca na przykład wersje CD będą miały czarne traye. Premiera zapowiadana jest na 23 września 2016 roku.

W tej partii ukażą się następujące tytuły:

  • 38 Minutes of Life
  • Metal And Hell
  • Oddech wymarłych światów
  • Mind Cannibals A.D. 2016 (CD DG i LP)
  • Mind Cannibals (CD DG)
  • Bastard
  • Szydercze zwierciadło
  • …Róże miłości najchętniej przyjmują się na grobach
  • Ballady (CD i 2LP)
Kat - Reedycje
Kat – Reedycje

38 Minutes of Life

„38 Minutes of Life” to reedycja pierwszego albumu koncertowego zespołu, który swoją premierę miał w 1987 roku i zawierał nagrania zrealizowane podczas koncertów poprzedzających występy Metalliki.

Metal And Hell

„Metal and Hell” to reedycja debiutanckiego krążka KATa, który ukazał się w 1986 roku i stanowił anglojęzyczną wersję wydanego później albumu „666”.

Oddech wymarłych światów

„Oddech wymarłych światów” to reedycja drugiej studyjnej po „666” i jej anglojęzycznej wersji „Metal and Hell” płyty Kata, która pierwotnie wydana została w 1988 roku. Album uznany został w licznych podsumowaniach jako jedna z najlepszych płyt w historii polskiej muzyki metalowej.

Mind Cannibals A.D. 2016

„Mind Cannibals” to ósmy studyjny album KATa z 2005 roku, wznowiony zostanie jako „Mind Cannibals – A.D. 2016” i od oryginału różnić się będzie okładką oraz składem; nowe partie basu nagrał Adam Harris Jasiński znany z „Acoustic 8 Filmów”, a partie Jarosława Gronowskiego nagrał ponownie Piotr Luczyk, na tym wydaniu za miks i master odpowiada ponownie Piotr Witkowski.

Mind Cannibals

„Mind Cannibals” to ósmy studyjny album KATa z 2005 roku. Album dostępny jest w formacie digi pack.

Bastard

„Bastard”to reedycja trzeciego albumu zespołu, który swoją premierę miał w 1992 roku.

Szydercze zwierciadło

Szydercze zwierciadło” to reedycja szóstego albumu zespołu, który swoją premierę miał w 1997 roku, a nagrany został w studiu Jacka Regulskiego „AlKATraz”. Album po raz pierwszy dostępny będzie na LP.

…Róże miłości najchętniej przyjmują się na grobach

Ballady

„Ballady”to reedycja albumu zespołu, który swoją premierę miał w 1994 roku i pokazywał łagodniejsze oblicze grupy. Album po raz pierwszy dostępny będzie na winylu jako podwójny LP ?gatefold?.

Okładki reedycji:

Opisy na bazie materiałów promocyjnych firmy Metal Mind Productions

Dodaj komentarz